LAKW6331MELC45
MFR.Part #
LAKW6331MELC45
JLCPCB Part #
C1610871
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 420V 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS