LGU2G121MELA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU2G121MELA
JLCPCB Part #
C1580171
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 750mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS