LKG1E102MESACK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1E102MESACK
JLCPCB Part #
C1583681
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 10mm 20mm 25V 25mm 950mA@120Hz ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS