LGU2G121MELY
MFR.Part #
LGU2G121MELY
JLCPCB Part #
C6584624
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 20mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS