UMF1C470MDD
MFR.Part #
UMF1C470MDD
JLCPCB Part #
C1583680
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 115mA@100kHz 16V 2.5mm 47uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS