B43501F2337M87
MFR.Part #
B43501F2337M87
JLCPCB Part #
C1602316
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
200V 25mm 25mm 330uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS