35USG5600MEFCSN25X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35USG5600MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1582595
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.79A@120Hz 25mm 25mm 3000hrs@85℃ 35V 5600uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS