LKG2A681MESYAK
MFR.Part #
LKG2A681MESYAK
JLCPCB Part #
C1602229
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 1000hrs@85℃ 100V 10mm 20mm 30mm 680uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS