LGU2D391MELA
MFR.Part #
LGU2D391MELA
JLCPCB Part #
C3721856
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@120Hz 10mm 200V 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 390uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS