URS1C101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS1C101MDD
JLCPCB Part #
C2690171
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
100uF 16V 2000hrs@85℃ 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS