LKG1J332MESBCK
MFR.Part #
LKG1J332MESBCK
JLCPCB Part #
C1609355
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 30mm 3300uF 50mm 63V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS