UFW1A223MRD
MFR.Part #
UFW1A223MRD
JLCPCB Part #
C1602441
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 22000uF 4.255A@10kHz 40mm ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS