MXPLAD30KP20CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP20CA
JLCPCB Part #
C2632426
Description
-55℃~+150℃ 20V 22.2V 30kW 34V 882A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS