MSMCJ110CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ110CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448155
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 110V 122V 177V 8.4A TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS