MXPLAD30KP24CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP24CA
JLCPCB Part #
C2632393
Description
-55℃~+150℃ 10uA 24V 26.7V 30kW 39.8V 753A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS