MPLAD6.5KP15AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP15AE3
JLCPCB Part #
C2625642
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 16.7V 24.4V 267A 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS