MXPLAD30KP28CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP28CA
JLCPCB Part #
C2632430
Description
-55℃~+150℃ 28V 30kW 31.1V 46.4V 645A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS