MAPLAD36KP100A
MFR.Part #
MAPLAD36KP100A
JLCPCB Part #
C2634689
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 111V 162V 223A 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)