MXLDA3KP11CAE3
MFR.Part #
MXLDA3KP11CAE3
JLCPCB Part #
C3703809
Description
11V 12.2V 164.8A 18.2V 3kW Bidirectional TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS