DSC6001JI1A-050.0000
MFR.Part #
DSC6001JI1A-050.0000
JLCPCB Part #
C1670293
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.3V 50MHz SMD-4P Crystal Oscillators ROHS