MXLDA3KP12CAE3
MFR.Part #
MXLDA3KP12CAE3
JLCPCB Part #
C3704397
Description
12V 13.3V 150.6A 19.9V 3kW TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS