MXLDA3KP17CAE3
MFR.Part #
MXLDA3KP17CAE3
JLCPCB Part #
C3702485
Description
106.6A 17V 18.9V 27.6V 3kW TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS