MXDA3KP15CAE3
MFR.Part #
MXDA3KP15CAE3
JLCPCB Part #
C3709219
Description
-55℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS