MXLPLAD18KP90A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD18KP90A
JLCPCB Part #
C2631052
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 100V 124A 146V 18kW 90V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS