PIC18LF13K22-I/P
MFR.Part #
PIC18LF13K22-I/P
JLCPCB Part #
C647174
Package
PDIP-20
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 17 256Byte 256Byte 64MHz 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC PDIP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS