30KPA90AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA90AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449330
Description
-55℃~+175℃ 100.5V 146.4V 207A 2uA 30kW 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS