30KPA96AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA96AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3707899
Description
-55℃~+175℃ 107.2V 156V 194.2A 2uA 30kW 96V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS