MPLAD18KP58A/TR
MFR.Part #
MPLAD18KP58A/TR
JLCPCB Part #
C5800550
Description
58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS