MSMLJ7.5CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMLJ7.5CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449211
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 232.6A 3kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS