15KPA28CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA28CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448802
Description
-55℃~+175℃ 15kW 25uA 28V 29.48V 317.9A 47.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS