30KPA30AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA30AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449065
Description
-55℃~+175℃ 30V 30kW 33.51V 548.9A 55.2V 5mA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS