30KPA60AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA60AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3701769
Description
-55℃~+175℃ 102V 15uA 297.1A 30kW 60V 67V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS