RT100KP150A
MFR.Part #
RT100KP150A
JLCPCB Part #
C20472969
Description
-55℃~+175℃ 100kW@6.4/69us 10uA 150V 167.6V 296V 338A@6.4/69us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS