5.0SMLJ51CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ51CA
JLCPCB Part #
C20482918
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 51V 5kW@10/1000us 60.7A@10/1000us 62.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS