15KPA54E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA54E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448771
Description
-55℃~+175℃ 15kW 172.2A@10/1000us 2uA 54V 56.84V 87.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS