MRT100KP108A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP108A
JLCPCB Part #
C20470561
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 108V 10uA 120.6V 210V 460A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS