MRT100KP240A
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MRT100KP240A
JLCPCB Part #
C20469742
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 221A 240V 268.1V 460V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS