12KPE40AH
MFR.Part #
12KPE40AH
JLCPCB Part #
C3707791
Description
-55℃~+175℃ 12kW 182.4A 40V 44.4V 5uA 65.8V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS