RT100KP150CA
MFR.Part #
RT100KP150CA
JLCPCB Part #
C20470700
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 150V 167.6V 296V 338A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS