MCO150-16IO1
MFR.Part #
MCO150-16IO1
JLCPCB Part #
C17384756
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6kV 150mA 200mA 234A SOT-227-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS