DSEP15-06A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEP15-06A
JLCPCB Part #
C426665
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100uA@600V 110A 15A 2.25V@30A 35ns 600V 95W TO-220-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS