MCO100-12IO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCO100-12IO1
JLCPCB Part #
C17539496
Package
SOT-227-4
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 1.5V 100mA 156A 200mA One unidirectional thyristor SOT-227-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS