MCO150-12IO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCO150-12IO1
JLCPCB Part #
C17268599
Package
SOT-227-4
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.2kV 150mA 200mA 234A SOT-227-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS