MCO100-16IO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCO100-16IO1
JLCPCB Part #
C17354955
Package
SOT-227-4
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6kV 100mA 156A 200mA SOT-227-4 Thyristors (SCR)/Modules ROHS