MMO140-16IO7
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MMO140-16IO7
Description
-40℃~+150℃ 1.5V 1.6kV 100mA 2 SCR 200mA 90A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS