SPK0810-100MB
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SPK0810-100MB
JLCPCB Part #
C19704406
Package
Plugin,D9xL13mm
Description
10uH 25mΩ 3.2A Drum-core inductor ±20% Plugin,D9xL13mm Power Inductors ROHS