SCD4532-330MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SCD4532-330MT
JLCPCB Part #
C5127252
Package
SMD,4.5x4mm
Description
33uH 540mΩ 560mA 750mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS