SCD5845-330MT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SCD5845-330MT
JLCPCB Part #
C5127223
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
230mΩ 33uH 880mA 960mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS