SR732ATTDR412D
MFR.Part #
SR732ATTDR412D
JLCPCB Part #
C2601158
Description
-55℃~+150℃ 333mW 412mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS