RK73H2ATTD10R2D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD10R2D
JLCPCB Part #
C2577524
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS